Half-Life

Half-Life

Postprzez gamecat » 8 sty 2015, o 18:59

Kto pamięta ? Kto grał ? Ja do tej pory jeszcze potrafię z rozrzewnieniem i łezką w oku spoglądać na gameplaye z tego małego dzieła sztuki w dziedzinie FPSów... to były czasy. Czemu teraz takich gier nie robią już ? ; ((
gamecat

Re: Half-Life

Postprzez Hikaru500 » 8 sty 2015, o 22:35

Pamiętam jak w na moim 1szym kompie z 2002r mój bracki od kumpla pożyczył płytkę z Half Life,m i Counter Strike,m
Przyznam zawsze fajnie :) się niemal wszystko rozwalałem z łomu, nawet nie oszczędzając życia bezbronnych jajogłowych czy już uzbrojonych kolesi z ochrony Black Mesa.

Ale to przynosiło poważne skutki, bo niekiedy taki NPCet był potrzebny do otwarcia innego pomieszczenia co jest zamknięte na czujnik siatkówki, a tak wpisanie na przenikanie przez ściany kodu nie znałem.

Też grałem w dodatki, też fajne choć niezapadły jakoś mi mocno w pamięć poza postacią otyłego ochroniarza :D co w obliczu zagrożenia wsadził łapę do automatu po batonik.
W Dwójeczkę grałem w kawiarence internetowej, mało jakoś mi przypadł, może i grafika była super, zabawa gravity gunem też, ale nic poza tym.
Obrazek
Hikaru500

Postprzez gamecat » 10 sty 2015, o 14:48

Może kiedyś pokażę jakiś wycinek z halfa, bo warto chociaż zobaczyć jak to kiedyś się grało ; )
gamecat

Postprzez Hikaru500 » 10 sty 2015, o 20:21

Akurat mój bracki połączył swoją biblioteczkę gierek na steamie z moim kontem, i mam tam Half Life,a wraz z dodatkami "Opossing Force" i "Blue Shift"
Tylko jak odpadałem coś literki w menu pozanikały, i nie wiem co z tym zrobić.

Przyznam że sam w 2004 może 2005r kupiłem pudełkowe wydanie half life,a z dodatkami i CSem 1.5(i jakimś pomniejszymi modami), ale nie dam głowy co z nim się stało? gdy mnie w 2007r przez tydzień w domu nie było, czy bracki sprzedał, albo komuś pożyczył? nie wiem. szkoda ale trudno przynajmniej mam teraz wydanie cyfrowe.
Obrazek
Hikaru500

Postprzez gamecat » 12 sty 2015, o 20:42

hehe i miej tu brata. Ciężko zarobioną kasę przemieniasz na klasyki, a brat za plecami cię grabi ; )
gamecat

Postprzez Hikaru500 » 13 sty 2015, o 15:02

Taka prawda

Kiedyś miałem masę niezłych tytułów, i podczas mej nieobecności po znikały, część udało odzyskać z reedycji czy w ramach pełnych wersji czasopism, choć to nie samo co wydanie premierowe.
Obrazek
Hikaru500

phpbb 3.12 themes http://www.phpbb31styles.net

Powrót do FPSy